•   +385 (0)35 361 947
  • info@arr-sintagma.hr

O nama

Sintagma, obrt za konzultantske usluge osnovan je 2004. godine na temelju iskustava koje je direktorica tvrtke Senka Vranić stekla u predmetnoj djelatnosti te prenijela u vlastitu tvrtku.

Cilj našeg djelovanja je razvoj gospodarstva, što ostvarujemo kroz programsko planiranje, projektno planiranje, edukaciju te marketing i promociju. U realizaciji tog cilja usko surađujemo s jedinicama lokalne samouprave, neprofitnim sektorom, javnim institucijama u zajednici i gospodarstvenicima.

Sintagma kontinuirano ulaže u nadogradnju postojećih znanja i vještina svojih zaposlenika, što je rezultiralo poboljšanjem kvalitete i rastom broja ponuđenih usluga. Danas Sintagma zapošljava 6 stručnih djelatnika,a u svome radu kontinuirano surađuje s 10 vanjskih stručnih suradnika.
senka

Senka Vranić, dipl.oec.

Direktorica / vlasnica senka@arr-sintagma.hr 091 581 69 96

Senka Vranić

vanja

Vanja Ćalušić

Projektni menadžer vanja@arr-sintagma.hr 095 806 81 24

Vanja Ćalušić

kristina

Kristina Janeček

Projektni asistent kristina@arr-sintagma.hr 098 973 48 27

Kristina Janeček

gordana

Gordana Milter

Projektni asistent gordana@arr-sintagma.hr 091 932 24 25

Gordana Milter

gorana2

Gorana Timarac

Projektni asistent gorana@arr-sintagma.hr 099 840 77 18

Gorana Timarac

tamara

Tamara Kovačić

Projektni asistent tamara@arr-sintagma.hr 099 516 46 79

Tamara Kovačić

katarina za web

Katarina Šokić

Projektni asistent katarina@arr-sintagma.hr 091 882 13 15

Katarina Šokić

marina

Marina Akmačić

Projektni asistent marina@arr-sintagma.hr 099 749 02 12

Marina Akmačić

marija za web

Marija Mateša

Projektni asistent marija@arr-sintagma.hr 091 191 72 00

Marija Mateša

mislav

Mislav Sokić

administrator - tehnički suradnik mislav@arr-sintagma.hr 098 899 743

Mislav Sokić

850+

Projekata, programa,
studija

700+

Postupaka javne
nabave

1100+

Zadovoljnih klijenata

16+

Godina uspješnog
poslovanja




Cilj našeg djelovanja je razvoj gospodarstva, što ostvarujemo kroz programsko planiranje, projektno planiranje, edukaciju te marketing i promociju. U realizaciji tog cilja usko surađujemo s jedinicama lokalne samouprave, neprofitnim sektorom, javnim institucijama u zajednici i gospodarstvenicima.

Kontakt

Pročitajte više o našim obavijestima o privatnosti. www.arr-sintagma.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Saznajte više