•   +385 (0)35 361 947
  • info@arr-sintagma.hr

O NAMA 

Sintagma je osnovana 2004. godine kada je direktorica tvrtke Senka Vranić stečena iskustva u predmetnoj djelatnosti prenijela u vlastitu tvrtku.

Sintagma danas raspolaže sa 10 stručnih djelatnika specijaliziranih za pružanje kvalitetnih usluga u području programskog i projektnog planiranja, strateškog planiranja, investicijskog planiranja, javne nabave i promotivnih aktivnosti.

Profesionalan i partnerski pristup prema svakom klijentu, širina usluga koje Sintagma pruža te bogato znanje i iskustvo Sintagminih djelatnika rezultirali su suradnjom sa velikim brojem jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave, javnim ustanovama i institucijama, privatnim sektorom i gospodarstvenicima te neprofitnim sektorom na području cijele Republike Hrvatske. U svom dugogodišnjem radu Sintagma surađuje i sa 10 vanjskih stručnih suradnika.

Sintagma kontinuirano ulaže u nadogradnju postojećih znanja i vještina svog stručnog tima kako bi zadovoljila potrebe svojih klijenata te ispunila njihova očekivanja i poslovne ciljeve.
 
 

NAŠA MISIJA 

Pružanje kvalitetnih i cjelovitih usluga našim klijentima kako bi uspješno razvijali svoje poslovanje i ostvarili željene ciljeve.

 

NAŠA VIZIJA

Stalni rast i razvoj poslovanja!

Postati prepoznatljiv i pozdan partner klijentima koji žele stvarati dodatne vrijednosti u društvu i pomicati vlastite granice.

SINTAGMIN TIM

senka

Senka Vranić, dipl.oec.

Direktorica / vlasnica senka@arr-sintagma.hr 091 581 69 96

Senka Vranić

vanja

Vanja Ćalušić

Voditelj Odjela za javnu nabavu vanja@arr-sintagma.hr 095 806 81 24

Vanja Ćalušić

kristina

Kristina Janeček

Projektni asistent kristina@arr-sintagma.hr 098 973 48 27

Kristina Janeček

gordana

Gordana Milter

Referent za pripremu i provedbu projekata ruralnog razvoja gordana@arr-sintagma.hr 091 932 24 25

Gordana Milter

gorana2

Gorana Timarac

Viši savjetnik u Odjelu za javnu nabavu gorana@arr-sintagma.hr 099 840 77 18

Gorana Timarac

katarina za web

Katarina Šokić

Asistent u Odjelu za javnu nabavu katarina@arr-sintagma.hr 091 882 13 15

Katarina Šokić

marina

Marina Akmačić

Poslovna tajnica marina@arr-sintagma.hr 099 749 02 12

Marina Akmačić

marija za web

Marija Mateša

Asistent u odjelu programiranja i planiranja marija@arr-sintagma.hr 091 191 72 00

Marija Mateša

mislav

Mislav Sokić

Administrator mislav@arr-sintagma.hr 098 899 743

Mislav Sokić

suzana za web

Suzana Šugh

Referent u Odjelu ruralnog razvoja suzana@arr-sintagma.hr 098 967 6940

Suzana Šugh

helena za web

Helena Vapenski

Referent u Odjelu projektnog planiranja helena@arr-sintagma.hr 091 554 4926

Helena Vapenski

850+

Projekata, programa,
studija

700+

Postupaka javne
nabave

1100+

Zadovoljnih klijenata

16+

Godina uspješnog
poslovanja

 

 

Cilj našeg djelovanja je razvoj gospodarstva, što ostvarujemo kroz programsko i projektno planiranje, strateško planiranje, investicijsko planiranje, edukaciju te marketing i promociju. U realizaciji tog cilja usko surađujemo s jedinicama lokalne samouprave, javnim ustanovama i institucijama, privatnim sektorom i gospodarstvenicima te neprofitnim sektorom.

Reference

24 Kolovoz 2016
18 Kolovoz 2016
24 Kolovoz 2016

Kontakt

Pročitajte više o našim obavijestima o privatnosti. www.arr-sintagma.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Saznajte više