•   +385 (0)35 361 947
  • info@arr-sintagma.hr

Postavite upit - brza ponuda! SINTAGMA CONSULTING

Projektno planiranje

Projektno planiranje

Strateško planiranje

Strateško planiranje

Investicijsko planiranje

Investicijsko planiranje

850+

Projekata, programa,
studija

700+

Postupaka javne
nabave

1100+

Zadovoljnih klijenata

16+

Godina uspješnog
poslovanja

Javna nabava

 Priprema i provedba javne nabave

Naše usluge su usmjerene prema svim obveznicima provođenja procesa javne nabave

Seminari

U okviru održavanja edukativnih programa neformalnog obrazovanja radimo kao organizatori i provoditelji seminara, radionica i treninga

Promotivne aktivnosti

Promotivne aktivnosti Sintagme su postavljene na najvišu razinu, kako zbog potreba profesionalne pripreme i detaljnog istraživanja subjekata, tako i zbog praćenja svjetskih trendova sa svrhom poboljšanja kvalitete izlaznih informacija

  • 1
  • 2
  • 3

NAŠA MISIJA 

Pružanje kvalitetnih i cjelovitih usluga našim klijentima kako bi uspješno razvijali svoje poslovanje i ostvarili željene ciljeve.

 

NAŠA VIZIJA

Stalni rast i razvoj poslovanja!

Postati prepoznatljiv i pozdan partner klijentima koji žele stvarati dodatne vrijednosti u društvu i pomicati vlastite granice.

senka

Senka Vranić, dipl.oec.

Direktorica / vlasnica senka@arr-sintagma.hr 091 581 69 96

Senka Vranić

vanja

Vanja Ćalušić

Voditelj Odjela za javnu nabavu vanja@arr-sintagma.hr 095 806 81 24

Vanja Ćalušić

kristina

Kristina Janeček

Projektni asistent kristina@arr-sintagma.hr 098 973 48 27

Kristina Janeček

gordana

Gordana Milter

Referent za pripremu i provedbu projekata ruralnog razvoja gordana@arr-sintagma.hr 091 932 24 25

Gordana Milter

gorana2

Gorana Timarac

Viši savjetnik u Odjelu za javnu nabavu gorana@arr-sintagma.hr 099 840 77 18

Gorana Timarac

katarina za web

Katarina Šokić

Asistent u Odjelu za javnu nabavu katarina@arr-sintagma.hr 091 882 13 15

Katarina Šokić

marina

Marina Akmačić

Poslovna tajnica marina@arr-sintagma.hr 099 749 02 12

Marina Akmačić

marija za web

Marija Mateša

Asistent u odjelu programiranja i planiranja marija@arr-sintagma.hr 091 191 72 00

Marija Mateša

mislav

Mislav Sokić

Administrator mislav@arr-sintagma.hr 098 899 743

Mislav Sokić

suzana za web

Suzana Šugh

Referent u Odjelu ruralnog razvoja suzana@arr-sintagma.hr 098 967 6940

Suzana Šugh

helena za web

Helena Vapenski

Referent u Odjelu projektnog planiranja helena@arr-sintagma.hr 091 554 4926

Helena Vapenski

Rekli su o nama...

Kontaktirajte nas...

Ispostava Sveta Nedelja: Ferde Livadića 15, 10431 Sv. Nedelja / info@arr-sintagma.hr / Tel: +385 (0)35 361 947 / Fax: +385 (0)35 361 947 / Mob: +385 (0)91 581 69 96 

Ispostava Nova Gradiška : Gundulićeva 4, 35400 Nova Gradiška / info@arr-sintagma.hr / Tel: +385 (0)35 361 947 / Fax: +385 (0)35 361 947 / Mob: +385 (0)91 581 69 96

Sjedište Okučani : Bana Josipa Jelačića 14, 35430 Okučani / info@arr-sintagma.hr / Tel: +385 (0)35 361 947 / Fax: +385 (0)35 361 947 / Mob: +385 (0)91 581 69 96

Radno vrijeme : 08:00 - 16:00   Pon / Pet

 

 

Cilj našeg djelovanja je razvoj gospodarstva, što ostvarujemo kroz programsko i projektno planiranje, strateško planiranje, investicijsko planiranje, edukaciju te marketing i promociju. U realizaciji tog cilja usko surađujemo s jedinicama lokalne samouprave, javnim ustanovama i institucijama, privatnim sektorom i gospodarstvenicima te neprofitnim sektorom.

Reference

24 Kolovoz 2016
18 Kolovoz 2016
24 Kolovoz 2016

Kontakt

Pročitajte više o našim obavijestima o privatnosti. www.arr-sintagma.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Saznajte više