• No1 : Konzultantske usluge
  • info@arr-sintagma.hr

Postavite upit - brza ponuda! SINTAGMA CONSULTING

Programsko i projektno planiranje

Programsko i projektno planiranje

Strateško planiranje

Strateško planiranje

Investicijsko planiranje

Investicijsko planiranje

850+

Projekata, programa,
studija

700+

Postupaka javne
nabave

1100+

Zadovoljnih klijenata

16+

Godina uspješnog
poslovanja

Javna nabava

 Priprema i provedba javne nabave

Naše usluge su usmjerene prema svim obveznicima provođenja procesa javne nabave

Seminari

U okviru održavanja edukativnih programa neformalnog obrazovanja radimo kao organizatori i provoditelji seminara, radionica i treninga

Promotivne aktivnosti

Promotivne aktivnosti Sintagme su postavljene na najvišu razinu, kako zbog potreba profesionalne pripreme i detaljnog istraživanja subjekata, tako i zbog praćenja svjetskih trendova sa svrhom poboljšanja kvalitete izlaznih informacija

senka

Senka Vranić, dipl.oec.

Direktorica / vlasnica senka@arr-sintagma.hr 091 581 69 96

Senka Vranić

vanja

Vanja Ćalušić

Projektni menadžer vanja@arr-sintagma.hr 095 806 81 24

Vanja Ćalušić

kristina

Kristina Janeček

Projektni asistent kristina@arr-sintagma.hr 098 973 48 27

Kristina Janeček

gordana

Gordana Milter

Projektni asistent gordana@arr-sintagma.hr 091 932 24 25

Gordana Milter

gorana2

Gorana Timarac

Projektni asistent gorana@arr-sintagma.hr 099 840 77 18

Gorana Timarac

Magdalena

Magdalena Grgić

Projektni asistent magdalena@arr-sintagma.hr 095 741 23 98

Magdalena Grgić

Natalija

Natalija Durman

Projektni asistent natalija@arr-sintagma.hr 099 404 91 73

Natalija Durman

marina

Marina Akmačić

Projektni asistent marina@arr-sintagma.hr 099 749 02 12

Marina Akmačić

mislav

Mislav Sokić

administrator - tehnički suradnik mislav@arr-sintagma.hr 098 899 743

Mislav Sokić

NAŠA VIZIJA JE STALNI RAST I RAZVOJ NAŠIH KLIJENATA!
...POSTATI PREPOZNATLJIV PARTNER KLIJENTIMA KOJI ŽELE
STVARATI DODATNE VRIJEDNOSTI U DRUŠTVU I KOJI ŽELE
POMICATI VLASTITE GRANICE.

Provedba postupaka javne nabave ukupne vrijednosti preko 55 milijuna kuna
Gotovo 5 milijuna kuna za zapošljavanje 30 žena
550 tisuća kuna Sintagminom klijentu
Sintagma osigurala preko 1.500.000 kuna za svog klijenta

Zadnje vijesti

  • 1
  • 2
  • 3

Rekli su o nama...

Kontaktirajte nas...

Ispostava Sveta Nedelja: Ferde Livadića 15, 10431 Sv. Nedelja / info@arr-sintagma.hr / Tel: +385 (0)35 361 947 / Fax: +385 (0)35 361 947 / Mob: +385 (0)91 581 69 96 

Ispostava Nova Gradiška : Gundulićeva 4, 35400 Nova Gradiška / info@arr-sintagma.hr / Tel: +385 (0)35 361 947 / Fax: +385 (0)35 361 947 / Mob: +385 (0)91 581 69 96

Sjedište Okučani : Bana Josipa Jelačića 14, 35430 Okučani / info@arr-sintagma.hr / Tel: +385 (0)35 361 947 / Fax: +385 (0)35 361 947 / Mob: +385 (0)91 581 69 96

Radno vrijeme : 08:00 - 16:00   Pon / Pet




Cilj našeg djelovanja je razvoj gospodarstva, što ostvarujemo kroz programsko planiranje, projektno planiranje, edukaciju te marketing i promociju. U realizaciji tog cilja usko surađujemo s jedinicama lokalne samouprave, neprofitnim sektorom, javnim institucijama u zajednici i gospodarstvenicima.

Kontakt

Pročitajte više o našim obavijestima o privatnosti. www.arr-sintagma.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Saznajte više